סושי באירועיםבין אם אתם מארחים אירוע, או פשוט רוצים להביא סושי למסיבה הבאה שלכם, יש כמה דברים שכדאי לדעת. מאמר זה ידון מדוע כדאי להביא סושי לאירוע שלכם, כמו גם כמה מהדברים שתמצאו בתוך לחמניות הסושי.

למה אנחנו צריכים סושי באירועים?

הכנסת סושי לתפריט הייתה ללא ספק אחת ההתקדמות הגדולה ביותר של אנין טעם בעשורים האחרונים. ללא מחסור במסעדות יוקרתיות, הצורך בפינוק קולינרי הפך לעדיפות עבור אוכלים מכל הפסים. עם קצת מחקר, אתה יכול לתכנן תפריט קולינרי משלך. תוכל לדגום את הטובים שבטובים. ובעזרת הסושי-מייסטר האמין שלך, תוכל ליהנות מפירות עמלך. בין אם זה חתונה, פונקציה ארגונית או לילה על העיר, סושי לאירועים יכול לעזור לך לתכנן את האירוע המושלם.

עם רקורד ללא תחרות, אתה יכול להיות רגוע בידיעה כי סושי החלומות שלך יהיה ששירתה את המפרט המדויק שלך. מעקיצות קטנות ועד נשפים בקנה מידה מלא, תהיו בטוחים שתמצאו את ההתאמה הטובה ביותר לאירוע הבא שלכם. אחרי הכל, האורחים שלכם ישהו ויתחברו על היצירות הקולינריות שלכם. אתה אפילו תתקשה להגיד לא. בין אם אתם מתכננים מפגש משרדי קטן או אירוע למאות משתתפים, תוכלו להיות בטוחים למצוא את הסושי המתאים למלך בקייטרינג סושי נינג ' ה. עם יותר משני עשורים של ניסיון, אתה יכול לסמוך על סושי מייסטר לספק.

האם סושי טבעוני או לא טבעוני?

לעתים קרובות בשילוב עם דגים גולמיים ופירות ים, סושי הוא מאכל פופולרי. זה גם קל לעשות בבית. יש שם הרבה מתכוני סושי טבעוניים.

ישנם שני סוגים של סושי: מאקי וסשימי. מאקי מאופיין בלחמניות סושי בגודל ביס. זה מוגש בדרך כלל על מצע אורז. סשימי הוא מנת פירות הים של סושי. סשימי מיוצר לעתים קרובות עם סרטן, דיונון או רכיכות אחרות.

סושי הוא מאכל יפני מסורתי. זה נעשה בדרך כלל עם אורז, דגים או פירות ים, ווסאבי. זו מנה רב-תכליתית והיא זמינה במגוון טעמים. מסעדות הסושי הטובות ביותר משתמשות במגוון מרכיבים להכנת הסושי שלהן.

מקיזושי הוא סוג הסושי הפופולרי ביותר. הוא מיוצר על ידי גלגול אורז סביב מגוון מילויים. בדרך כלל אוכלים אותו בביס אחד. ניתן להכין אותו עם דגים מבושלים, מגוון ירקות ודגנים חלופיים.

טבעונים רבים נמנעים מפירות ים מכיוון שלעתים קרובות הם מזוהמים בטפילים, חיידקים ווירוסים. המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן הזהירו מפני הסכנות של פירות ים גולמיים.

עם זאת, ישנן מסעדות רבות המציעות סושי טבעוני. הדרך הטובה ביותר למצוא מסעדת סושי היא לחפש באינטרנט. כמה מסעדות סושי טבעוניות אפילו מציעות תחליפים טבעוניים. תחליפים אלה יכולים לכלול מוצרי חלב או תבלינים שאינם טבעוניים.